پنکه 6120-6160- ارشیا در فروشگاه کالا ارشیا

نکات مهمی که به شما در خرید پنکه کمک می کند

نکات مهمی که به شما  در خرید پنکه کمک می کند.

در زمان خرید پنکه مناسب خود باید نکاتی را مد نظر داشته باشید تا با کمک آنها بتوانید به بهترین و مناسب ترین محصول برای خود دست یابید. یکی از معیارهای مهمی که باید در زمان خرید پنکه خود به آن توجه داشته باشید اندازه پنکه است. معمولا اندازه قطر پنکه هایی که برای فضای خانه مناسب هستند چیزی در حدود 5 تا 18 اینچ است. شما باید به تناسب ابعاد اتاقی که در نظر دارید به انتخاب پنکه خود بپردازید.

 

  1. تعداد پره های پنکه
  2. وزن پنکه
  3. سرعت و نوع چرخش (دورانی یا چپ و راست)
  4. نوع باددهی (عادی، نسیم بهاری و خواب)
  5. گارانتی
  6. صدا
  7. کنترل از راه دور
  8.  تایمر

 

 

نکته مهمتر تعداد پره های پنکه می باشد که هر چه تعداد پره ها بیشتر باشد میزان باددهی با موتور یکسان بیشتر می شود. همه پنکه های ایستاده، دیواری و رومیزی شرکت ارشیا پنج پره می باشند و حتی در دو مدل 6120 و 6160 علاوه بر قابلیت های بسیار تعداد پره ها، ده پره می باشد. (تعداد پنج پره بزرگ و پنج پره کوچک)

پنکه های سقفی ارشیا نیز در دو مدل سه پره و چهار پره موجود می باشند.

مسئله مهم دیگر در زمان خرید پنکه به وزن پنکه برمی گردد. بسیاری از افراد امروزه به دنبال پنکه هایی پرتابل و قابل جا به جایی هستند تا بتوانند آنها را هر کجایی که می خواهند قرار دهند. به همین دلیل نیز توصیه ما این است که به سراغ پنکه ای بروید که وزن مناسبی داشته باشد.

پنکه سه حالته ارشیا مدل کلاسیک

در برخی از مدل های پنکه های ایستاده چرخ هایی در پایین پایه تعبیه شده است تا جا به جایی آسان تری داشته باشند. پنکه رطوبت ساز مدل FS40-13QR شرکت میدیا از این قبیل می باشند.

پنکه آب فشان میدیا FS40-13QR

سرعت چرخش پنکه مورد دیگری است که باید در زمان خرید پنکه خود به آن توجه کافی را داشته باشید. طبیعتا سرعت بالاتر چرخش پره ها در پنکه ها باعث خنک تر شدن فضا می شود. هر چه موتور پنکه قویتر باشد باددهی بیشتر و مطلوب ترب خواهد داشت. انواع پنکه های ارشیا قدرت موتور بالایی دارند و باددهی فوق العاده دارند.

با توجه ساعات مختلف شبانه روز و تفاوت آب هوا در مناطق مختلف، لازم است که سرعت چرخش پره ها کم یا زیاد شوند، به همین دلیل هم مدل های متنوعی از پنکه ها هستند که شما می توانید با تنظیم سرعت آنها، دمای مناسب و مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

در مورد سرعت باددهی پارامتر دیگر نوع باددهی می باشد که اکثر پنکه های ارشیا شامل چند نوع باددهی عادی، نسیم بهاری و خواب می باشند.

مسئله مهم دیگر در زمان خرید پنکه نوع چرخش پنکه می باشد. پیشنهاد ما به شما پنکه هایی هست که علاوه بر جهت چپ و راست، باددهی بالا و پایین هم داشته باشند به این نوع گردش دورانی یا سینوسی گفته می شود به همین دلیل نیز توصیه ما این است که پنکه های چند حالته 6120 و 6160 خریداری فرمایید که قابلیتهای بسیار و قیمت مناسب دارند.

گارانتی هم یکی از مسایل مهم در خرید کالا می باشد وقتی خیالتان از خرید محصول و خرمات آن راحت باشد با احساس بهتری خرید می کنید.

تمامی پنکه های ارشیا شامل گارنتی و خدمات پس از فروش نیز می باشند.

پنکه چهار حالته ارشیا مدل 6160

یکی از مسائلی که در برخی از پنکه ها باعث آزار افراد می شود صدای بالای آنهاست! به طور کلی امروزه پنکه هایی ساخته می شوند که تولید صدا در آنها به حداقل رسیده باشد، با این حال عوامل مختلفی مثل سرعت، جریان باد، مواد ترکیبی استفاده شده در ساخت پنکه و… می توانند در میزان صدای تولید شده در هنگام چرخش پره ها تاثیرگذار باشد.

پنکه های شرکت ارشیا صدای بسیار کمی دارند و میزان صدای آنها زیر 58 دسیبل می باشد.

داشتن کنترل از راه دور در پنکه ها مزیت مهمی به شمار می آید. در بسیاری از شرایط شما در حال استراحت هستید و حوصله آن را ندارید که به سراغ پنکه رفته و آن را تظیم کنید، در این زمان است که وجود کنترل نیاز می تواند به کمک شما بیاید!

پنکه های ایستاده مدل 6120 ، 6160 ، 3020 و مدل دیواری نیز مجهز به ریموت کنترل می باشند.

در نهایت نیز می توان به بهره مندی از تایمر اشاره کرد. در بسیاری از مدل های پنکه های ارشیا شما می توانید زمان مشخصی را تعیین کنید تا پنکه خاموش شود. این ویژگی می تواند در صرفه جویی در برق به کمک شما بیاید.

 

پنکه 6120-6160-6155 کالا ارشیا

پست‎های مرتبط:

ارسال رایگان و پرداخت در محل کالا ارشیا در کل کشور

روند خرید و ارسال کالا در فروشگاه اینترنتی کالا ارشیا

روند خرید و ارسال کالا در فروشگاه اینترنتی کالا ارشیا...

کرسی برقی هالوژنی ارشیا مدل ساکورا

6 خاصیت باورنکردنی کرسی برقی برای سلامتی

6 خاصیت باورنکردنی کرسی برقی برای سلامتی 1- رفع کم...

لامپ های smd فوق کم مصرف

خانه ای پر نور با هزینه کم با لامپ های SMD (فوق کم مصرف)

آیا می خواهید با کمترین قیمت لامپ های خانه و...

Theme Settings