مزایای فروشگاه کالا ارشیا

لذت خرید اینترنتی را با تضمین عودت کالا تجربه کنید.

لذت خرید اینترنتی با کالا ارشیا

یک تجربه کم هزینه و لذت بخش با خرید آنلاین محصولات از کالا ارشیا

 

برای سفارش و خرید محصولات از فروشگاه های اینترنتی مزایای بسیاری وجود دارد که در این مقاله قصد داریم به بخشی از آن مزایا اشاره کنیم:

 

1- با خرید از فروشگاه اینترنتی کالا ارشیا، محصولات ارشیا را با خیال راحت ارزان و مطمئن خریداری کنید و تا 3 روز امکان تست محصول را دارید و در صورت هر گونه مشکل در محصول کالا را تعویض می نماییم.

(لازم به ذکر است درصد خرابی محصولات ارشیا، نزدیک به صفر می باشد بدلیل اینکه کنترل کیفی کارخانه آخرین لحظه محصول را چک و بسته بندی می نمایند.)

 

2- اطلاعات بسیاری از محصولات وجود دارد.
در خرید اینترنتی محصولات متنوع و همچنین اطلاعات فراوانی در مورد آن‌ها وجود دارد که به ما این امکان را می دهد محصولات مختلف را از همه جهات بررسی و با یکدیگر مقایسه کنیم.

 

3- مطالعه نظرات دیگران
در خرید اینترنتی به راحتی می‌توانیم نظرات دیگر خریداران را در مورد محصولات مختلف مطالعه کنیم و هوشمندانه تر و راحت تر انتخاب کنیم.

 

4- صرفه جویی در زمان
برای همه خریداران مشهود است که با سفارش و خرید محصولات ارشیا از فروشگاه اینترنتی کالا ارشیا در زمان صرفه جویی می شود و در طی چند ثانیه و با چند کلیک می توانیم محصولات بسیاری را مشاهده و سپس به سبد خریدمان اضافه کنیم، بدون اینکه زمان و هزینه ای را برای رفت و آمد صرف کنیم تا به بازار محصولات خانگی برسیم، یا مجبور باشیم در هوای آلوده شهر قدم بزنیم، یا در ترافیک سنگین شهر زمان زیادی را سپری کنیم. با خرید اینترنتی به راحتی می توانیم هزینه های سربار را کاهش دهیم و حتی به طور کامل آن ها را حذف نماییم. این موضوع بسیار حائز اهمیت است، چرا که باعث افزایش توان خرید شما می شود.

 

5- پرداخت در محل
به منظور سهولت در پرداخت هزینه سفارش عزیزانی که امکان واریز به حساب هزینه سفارش برایشان فراهم نیست، سرویس «پرداخت در محل» در نظر گرفته شده است.

مشتریات تهرانی در این سرویس می توانید هزینه سفارش را در هنگام تحویل پیک موتوری درب منزل تحویل دهید.

همچنین به منظور تسهیل خرید مشتریان عزیز در شهرستان ها نیز امکان پرداخت در محل فراهم گردیده است.
در صورت تمایل به استفاده از این سرویس گزینه «پرداخت در محل» را در صفحه سفارش انتخاب کنید.

 

6- تماس مستقیم با پشتیبان
فروشگاه اینترنتی کالا ارشیا به ما این امکان را می دهند که با اپراتور به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنیم و در کمترین زمان و بدون اتلاف وقت به پاسخ سوالات خود دست یابیم. حتی می توانیم بدون صرف زمان جهت پرسیدن سوالات خود، به قسمت سوالات متداول در سایت مراجعه کنیم و پاسخ اکثر سوالات خود را دریافت کنیم.

اگر پس از خرید سوالاتی را در مورد نصب داشته باشیم به راحتی می توانیم از طریق پشتیبانی فروشگاه به پاسخ ها دست یابیم، در صورتی که در صورت خرید از فروشگاه های سنتی این امکان وجود ندارد و در صورت خرید از فروشگاه های سنتی برای رسیدن به پاسخ خود مجددا باید هزینه و زمانی را صرف و به فروشگاه مراجعه کنیم.

 

7- عدم وجود معطلی
یکی از مشکلاتی که در خرید از فروشگاه های سنتی وجود دارد، معطلی بسیار است. در صورتی که هنگام خرید چندین خریدار در محل حضور داشته باشند باعث معطلی و ایجاد صف های طویل می شود. در حالی که در خرید از فروشگاه های اینترنتی این مشکل حل شده است و به طور همزمان 100 ها خریدار می توانند سفارش خود را بدون معطلی ثبت کنند و در زمان و مکان مورد نظر سفارش خود را دریافت کنند.

 

8- جستجوی آسان محصولات
در صورتی که به دنبال محصول خاصی از ارشیا باشیم دیگر نیازی نیست زمان زیادی را صرف کنیم تا تمامی فروشگاه های شهر را به دنبال محصول ارشیا بگردیم. با یک کلیک در قسمت جستجوی فروشگاه اینترنتی کالا ارشیا می توانیم به کالای موردنظر دست یابیم یا از طریق کارشناسان سایت پاسخ سوالات خود را پیدا کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.