انواع پنکه سقفی ارشیا، رومیزی و ایستاده ارشیا

راهنمای خرید انواع پنکه

روزهای گرم سال از راه رسیده اند و نیاز به وسایل خنک‌کننده با کیفیت تبدیل به اصلی‌ترین احتیاج افراد در محیط منزل و محل کار می‌شود. یک وسیله خنک‌کننده سبک و قابل‌حمل معمولاً می‌تواند تمام سلیقه‌ها را راضی نگه دارد و گرمای تابستان را معتدل و قابل تحمل کند. اگر از آن‌دسته افرادی هستید که دوست دارید هوای محیط اطرافتان معتدل باشد و تحمل سرمای وسیله‌های خنک‌کننده‌ای مثل کولر و ایرکاندیشن را در تمام طول روز ندارید، پیشنهاد ما به شما تهیه یک دستگاه پنکه است.

 

معرفی انواع پنکه

امروزه پنکه ها انواع بسیار متفاوتی پیدا کرده اند، اما مهم ترین و رایج ترین آنها پنکه های ایستاده، دیواری و سقفی هستند که در ادامه به معرفی هر کدام از آنها می پردازیم:

  • پنکه ایستاده: همه ما با پنکه های ایستاده آشنا هستیم. این پنکه های ارشیا دارای چند نوع سه حالته و یا دو حالته هستند .
  • پنکه های دو حالته در واقع میله ای بالای پایه پنکه، قابل کوتاه و بلند شدن می باشد که امکان حالت ایستاده و نیمه ایستاده رو میدهد. بعنوان مثال پنکه مدل 3010 و 3020 ارشیا

پنکه سه حالته ECO ارشیا مدل-3020 3010

 

  • در مدل سه حالته پایه ای در وسط پنکه قابل افزودن میباشد که امکان سه حالت ایستاده، نیمه ایستاده و رومیزی را میدهد. بعنواتن مثال پنکه های کلاسیک و 6120 و 6160 ارشیا

پنکه چهار حالته ارشیا مدل 6160

 

یکی از مهم ترین ویژگی های مثبت و مزیت های پنکه ایستاده امکان جا به جایی و انتقال راحت آنهاست.

 

 

  • پنکه دیواری: پنکه های دیواری از نظر ساختاری تقریبا بی شباهت با پنکه های ایستاده نیستند، اما با این تفاوت که این نوع از پنکه ثابت بوده و امکان جا به جایی و انتقال را ندارند. شاید بتوان گفت که به دلیل داشتن این ویژگی، پنکه های دیواری انتخاب خوبی برای خانواده هایی است که فرزند کوچک دارند، چرا که به دلیل عدم دسترسی راحت کودک، ایمنی آنها را تضمین خواهد کرد.

پنکه دیواری ارشیا مدل w9

 

  • پنکه سقفی: همان طور که از نامشان مشخص است، این نوع از پنکه ها بر روی سقف نصب می شوند و موقعیتی مانند یک لوستر را دارند. این نوع از پنکه ها پنج درجه متفاوت برای خنک کردن محیط را دارند که قابل تنظیم هستند. امروزه معمولا پنکه های سقفی موجود در بازار دارای سه پره هستند، با این حال اگر بخواهید در مدل ارشیا پنکه سقفی چهار پره نیز وجود دارد.

  • ناگفته نماند که امروزه برخی از پنکه ها رطوبت ساز هستند که به آنها میست فن نیز گفته می شود. این نوع از پنکه ها مزایای بسیاری دارند که از میان آنها می توان به خنک کنندگی، از بین بردن گرد و خاک موجود در محیط، افزایش رطوبت فضا و… اشاره کرد.
  • مدل موجود پنکه رطوبت ساز شرکت میدیا هست که قابلیت های بسیاری نظیر پشه کش، یون سازی و ایجاد رطوبت، با باددهی فوق العاده دارد که همچنین مجهز به ریموت کنترل و نمایشگر دیجیتال نیز می باشد.

پنکه آب فشان میدیا FS40-13QR

پست‎های مرتبط:

لامپ های smd فوق کم مصرف

خانه ای پر نور با هزینه کم با لامپ های SMD (فوق کم مصرف)

آیا می خواهید با کمترین قیمت لامپ های خانه و...

ارسال رایگان و پرداخت در محل کالا ارشیا در کل کشور

روند خرید و ارسال کالا در فروشگاه اینترنتی کالا ارشیا

روند خرید و ارسال کالا در فروشگاه اینترنتی کالا ارشیا...

پنکه 6120-6160- ارشیا در فروشگاه کالا ارشیا

نکات مهمی که به شما در خرید پنکه کمک می کند

نکات مهمی که به شما  در خرید پنکه کمک می...

Theme Settings