سرمایشی

راهنمای خرید انواع پنکه

پنکه های ارشیا سلطان پنکه های ایران در کالا ارشیا

روزهای گرم سال از راه رسیده اند و نیاز به وسایل خنک‌کننده با کیفیت تبدیل به اصلی‌ترین احتیاج افراد در محیط منزل و محل کار می‌شود. یک وسیله خنک‌کننده سبک و قابل‌حمل معمولاً می‌تواند تمام سلیقه‌ها را راضی نگه دارد و گرمای تابستان را معتدل و قابل تحمل کند. اگر از آن‌دسته افرادی هستید که دوست دارید هوای محیط اطرافتان خنک باشد و تحمل سرمای وسیله‌های خنک‌کننده‌ای مثل کولر و ایرکاندیشن را در تمام طول روز ندارید، پیشنهاد ما به شما تهیه یک دستگاه پنکه است.

 

معرفی انواع پنکه

امروزه پنکه ها انواع بسیار متفاوتی پیدا کرده اند، اما مهم ترین و رایج ترین آنها پنکه های ایستاده، دیواری و سقفی هستند که در ادامه به معرفی هر کدام از آنها می پردازیم:

  • پنکه ایستاده: همه ما با پنکه های ایستاده آشنا هستیم. این پنکه های ارشیا دارای چند نوع سه حالته و یا دو حالته هستند .
  • پنکه های دو حالته در واقع میله ای بالای پایه پنکه، قابل کوتاه و بلند شدن می باشد که امکان حالت ایستاده و نیمه ایستاده رو میدهد. بعنوان مثال پنکه مدل 3010 و 3020 ارشیا

پنکه ایستاده ارشیا مدل اکو Eco3020 کنترل دار

 

 

  • در مدل سه حالته پایه ای در وسط پنکه قابل افزودن میباشد که امکان سه حالت ایستاده، نیمه ایستاده و رومیزی را میدهد. بعنواتن مثال پنکه های کلاسیک و 6120 و 6160 ارشیا

پنکه چهار حالته ارشیا مدل 6160 کنترل دار

یکی از مهم ترین ویژگی های مثبت و مزیت های پنکه ایستاده امکان جا به جایی و انتقال راحت آنهاست.

 

 

  • پنکه دیواری: پنکه های دیواری از نظر ساختاری تقریبا بی شباهت با پنکه های ایستاده نیستند، اما با این تفاوت که این نوع از پنکه ثابت بوده و امکان جا به جایی و انتقال را ندارند. شاید بتوان گفت که به دلیل داشتن این ویژگی، پنکه های دیواری انتخاب خوبی برای خانواده هایی است که فرزند کوچک دارند، چرا که به دلیل عدم دسترسی راحت کودک، ایمنی آنها را تضمین خواهد کرد.

پنکه دیواری ارشیا مدل AR.WF-W9 کنترل دار

  • پنکه سقفی: همان طور که از نامشان مشخص است، این نوع از پنکه ها بر روی سقف نصب می شوند و موقعیتی مانند یک لوستر را دارند. این نوع از پنکه ها پنج درجه متفاوت برای خنک کردن محیط را دارند که قابل تنظیم هستند. امروزه معمولا پنکه های سقفی موجود در بازار دارای سه پره هستند، با این حال اگر بخواهید در مدل ارشیا پنکه سقفی چهار پره نیز وجود دارد. البته در حال حاضر موجود نمی باشد
  • پنکه سقفی ارشیا مدل Super Copper P220 چهار پره

 

 

ناگفته نماند که امروزه برخی از پنکه ها رطوبت ساز هستند که به آنها میست فن نیز گفته می شود. این نوع از پنکه

  • ها مزایای بسیاری دارند که از میان آنها می توان به خنک کنندگی، از بین بردن گرد و خاک موجود در محیط، افزایش رطوبت فضا و… اشاره کرد.
  • مدل موجود پنکه رطوبت ساز شرکت میدیا هست که قابلیت های بسیاری نظیر پشه کش، یون سازی و ایجاد رطوبت، با باددهی فوق العاده دارد که همچنین مجهز به ریموت کنترل و نمایشگر دیجیتال نیز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.