خواص کرسی برقی هالوژنی ارشیا

خواص درمانی كرسي از منظر طب سنتی

کالاارشیا عرضه مستقیم محصولات ارشیا با ارسال رایگان در کل کشور

خواص درمانی كرسي از منظر طب سنتی

طراحی هوشمندانه و سلامت محور کرسیا

این متخصص و مدرس طب ایرانی بیان کرد: از تدابیر تندرستی آدمیان از نگاه پزشکی پارسی، یک توصیه این است که بدن باید تحت تاثیر گرمای تابستان و سرمای زمستان قرار گیرد، امری که امروزه اصلاً رعایت نمی‌شود؛ پس از گرم کردن و سرد کردن محل اقامت و به ویژه خانه‌های خود بپرهیزید و بگذارید طبیعت، با تغییرات آب و هوایی خود، بدن‌هایتان را بسازد.

وی با اشاره به تاثیر کرسی در بهبود کارکرد بدن و درمان بیماری‌ها، اظهار کرد: بیماری‌های ناشی از افزایش سردی و رطوبت در فصول سرد سال، بیشتر است؛ درد مفاصل و دردهای عضلانی از شایع‌ترین این موارد هستند و کرسی در کاهش دردهای مزمن مفصلی موثر است؛ قرار گرفتن در زیر کرسی موجب تعادل گردش خون در محیط و مرکز بدن و در نتیجه گرم شدن بدن و کاهش رطوبت اضافی می‌شود

 

کالاارشیا عرضه مستقیم محصولات ارشیا

 بهترين قيمت خريد كرسي برقي هالوژني ارشيا 

 

 

فواید کرسی هالوژني 

وی ادامه داد: پیشگیری از ابتلا به واریس در پاها که با گرم نگه داشتن آن دستگاه گوارش و شکم به پیشگیری از یبوست شدید و تخلیه دستگاه گوارش کمک بسزایی می‌کند؛ دو نوع پوشش لباس‌های سنتی علاوه بر کلاه، شالی برای بستن و گرم نگه داشتن کمر نیز وجود داشته است. بنابراین کسی که در گرمای کرسی قرار می گیرد حرارت لازم به اعضای بدنش می‌رسد از ایجاد مشکلات ناشی از سرما پیشگیری می‌کند.

این متخصص و مدرس طب ایرانی با بیان اینکه گرمای حاصل از کرسی به نقاط دور دست بدن می‌رسد و آنها را از آسیب سرما در امان می‌دارد، بیان کرد: سرمای محیط موجب انقباض عضلات و بسته شدن منافذ پوستی و انقباض رگ های بدن می‌شود؛ بنابراین تمرکز گردش خون به سمت عضو های حساس و حیاتی بدن مانند قلب، مغز و کلیه می‌رود تا اعضای حیاتی حفظ شوند.

نواب زاده ادامه داد: تقویت دستگاه تنفسی، بهبود وضعیت ادرار شبانه در مبتلایان به دیابت، تقویت خون‌سازی، بهبود حافظه، پاکسازی اعضا و بافت‌های بدن از فضولات، بهبود عملکرد غدد درون‌ریز، از جمله تنظیم بهتر قند خون نیز از دیگر فواید است.

وی خاطرنشان کرد: خوب است که کرسی‌ها را جایی دور از تلویزیون برپا کنیم و شب‌ها با اعضای خانواده با میوه و تنقلات سالم زمستانی، دور هم جمع شویم و گپ و گفت کنیم، شعری بخوانیم و از حال هم باخبر شویم که در چنین رفتار رویایی، فواید بسیار نهفته اس

پک یلدایی کرسی برقی هالوژنی ارشیا و بخور سرد اتومات اورینت orient

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *