گرمایشی سرمایشی

6 ویژگی منحصر به فرد بخاری برقی المنتی ارشیا مدل 2007

بخاری المنتی ارشیا در کالا ارشیا

چند تفاوت منحصر به فرد در این بخاری المنتی به شما کمک می کند گرمای مطلوب را بهتر دریافت نمایید.

 

1- امکان استفاده از چند حالت گرمادهی مختلف 

بخاری برقی المنتی فن دار ارشیا مدل 2007 مجهز به بخور بهترین بخاری برقی بازار است که مجهز به 4 المنت شیشه ای کوارتز می باشد و بدون ایجاد شعله تولید حرارت می کنند، این بخاری امکان استفاده چند نوع گرمادهی را داراست.

هیتر برقی فن دار ارشیا مدل 2007 مجهز به یک ولوم کنترلی روی بدنه دستگاه می باشد که توسط آن می توانید وضعیت های کارکرد خاموش، 2 المنت بدون فن، 4 المنت با فن و 4 المنت با فن و رطوبت ساز استفاده نمود.

توان مصرفی هنگام روشن بودن دو المنت 900 وات و هنگام روشن بودن هر 4 المنت 1800 وات می باشد. گرمایش با دو المنت در مصرف برق صرفه جویی بهینه نموده و با توان مصرفی 900 وات کار می نماید .

 

2- از دیگر مزایای این بخاری المنتی محفظه رطوبت ساز است که از خشکی هوا جلوگیری می کند و تنها بخاری المنتی بخوردار بازار می باشد.

این بخاری با طراحی فن دار و رطوبت ساز سطح وسیع تری را جهت گرمابخشی پوشش می دهد و با قابلیت رطوبت ساز، مانع ایجاد هوای خشک و آسیب دیدگی مجاری تنفسی شما یا وسایل چوبی محیط می گردد.

مخزن رطوبت ساز را می توانید از طریق درب تاشوی بالای بدنه پر کنید و به کمک نشانگر مدرج کنار بدنه میزان سطح آب مخزن را مشاهده کنید. به همین دلیل بعنوان بهترین هیتر برقی و با کیفیت ترین بخاری برقی ایرانی شناخته می شود. حتی در مکان هایی با تهویه نامناسب نیز می توانید بدون کاهش میزان اکسیژن محیط، گرمای مطلوب را ایجاد نمائید.

 

3- این بخاری مجهز به فن نیز می باشد که برای پخش گرما نقش موثری را ایفا می کند.

 

4- همچنین مجهز به سیستم ایمنی قطع هنگام واژگونی می باشد که به محض زمین خوردن اتومات قطع می شود تا از آتش سوزی جلوگیری کند.

 

5- گرید  A انرزی دیگر ویژگی همه محصولات برند ارشیا می باشد.

 

6- همچنین وجود ترموستات نیز به عملکرد بهتر بخاری کمک می کند.

بخاری برقی فن دار ارشیا مدل 2007

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *